28.7.2023 - Bohemia - 3.etapa | ||
Kategorie: H18A 2.17 km, 70 m, 21 kontrol | ||
1. | De Smul Mats 820006 082 SC TEAM BE | 15:32 |
2. | Murenas Kasparas 1410007 141 Medeina OK | 15:47 + 0:15 |
3. | Radajewski Owen 350003 035 Parawanga Orienteer | 16:49 + 1:17 |
4. | Elleder David TAP0615 A KOB Tretra Praha | 17:09 + 1:37 |
5. | De Clercq Rune 820010 082 SC TEAM BE | 17:27 + 1:55 |
6. | Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha | 17:37 + 2:05 |
7. | Štrait Vilém VSP0701 A USK Praha | 17:38 + 2:06 |
8. | Stehlík Jakub ZTC0700 A Západočeské sportovní c | 18:22 + 2:50 |
9. | Eshel Sahar 1880001 188 ISR OC Emek Hefer | 18:25 + 2:53 |
10. | Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno | 18:36 + 3:04 |
11. | Habán Oliver JJN0602 A Team Jizerky | 19:00 + 3:28 |
12. | Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov | 19:26 + 3:54 |
13. | Kuchař Ondřej TAP0609 A KOB Tretra Praha | 20:04 + 4:32 |
14. | Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod | 20:10 + 4:38 |
15. | Sandvik Sverre 2250003 225 Halden Skiklubb | 20:39 + 5:07 |
16. | Levinson Jonathan 1030001 103 Galilee OC | 20:47 + 5:15 |
17. | Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha | 21:00 + 5:28 |
18. | Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky | 21:52 + 6:20 |
19. | Rozenbergs Matiss Ričards1550010 155 Alnis /JNSC | 22:12 + 6:40 |
20. | Plonis Gustavs 880003 088 Alnis OK | 23:04 + 7:32 |
21. | Nielsen Erik Gronborg 1350003 135 Allerod OK | 23:05 + 7:33 |
22. | Vang Bobach Christoff 430008 043 Aalborg OK | 23:08 + 7:36 |
23. | Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov | 26:06 + 10:34 |
24. | Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč | 26:15 + 10:43 |
25. | Gabs August 2280001 228 OK Melfar DK | 26:35 + 11:03 |
26. | Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov | 26:45 + 11:13 |
27. | Ziberts Ričards 1550006 155 Alnis /JNSC | 26:55 + 11:23 |
28. | Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice | 26:57 + 11:25 |
29. | Dolejší Jan DOK0602 A OK Doksy | 27:31 + 11:59 |
30. | Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka | 28:23 + 12:51 |
31. | Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga | 30:10 + 14:38 |
32. | shechory allon 2310002 231 hevel modiin israel | 32:25 + 16:53 |
33. | Zurynek Jan TJN0605 A OOB TJ Tatran Jablonec | 35:59 + 20:27 |
Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice DISK | ||
Koliáš Štěpán PGP0610 A SK Praga DNS | ||
Veres Dávid 1690001 169 Tabáni Spartacus DNS | ||
Created version: v03/29.10.2018 |